Keresés

Aktív témák

  • Atke

    senior tag

    válasz Fire/SOUL/CD #31622 üzenetére

    Nálam a Defrag ki volt kapcsolva a szűz win7 telepítés után

  • Bodor

    veterán

    válasz Fire/SOUL/CD #31622 üzenetére

    Húha! Kicsit úgy érzem, mintha elbeszélnénk egymás mellett.
    "kipróbáltam a Diskeeper-t úgy, hogy visszaghostoltam egy régebbi rendszermentést és arra eresztettem rá. Kb ugyanannyi ideig dolgozott és a végeredmény ugyanaz lett, mint a beépített defrag esetén"

    Tulajdonképpen mi is lett a végeredmény? Milyen eredményt is vártunk? Mit is kéne tapasztalnunk? Hogy sokáig csinálja? Tesztelted az SSD sebességét előtte és utána is, vagy csak én nem tudom értelmezni amit írtál?
    Lehet, hogy erre az eredményre gondoltál?
    "futtatom a diskeeper-t, az kb 3 sec alatt végez, nem csinál rajta semmit.
    Olybá tűnik, hogy ez csak egy jól hangzó feature, de amúgy meg egy sima defrag is ugyanezt csinálja..."
    ( vagyis semmit !? )
    Akkor miért is kellene kipróbálnom a defragot az SSD-men? Mit fog ez bizonyítani?
    De azért megtettem!
    Mértem egyet elötte és egyet utána.
    Egyes eredmények nőttek, egyesek meg csökkentek. ( direkt nem 5X1000 MB-al mértem, mert nem akarom teleírni az SSD-t)
    Nekem nem volt lelassulva az SSD-m, ezért nem is hozott sok lényegi változást.
    Egy szó mint száz!
    Mint már írtam, nem erőszak a Diskeeper!
    Régebben, és még néha most is, elég sokszor panaszkodtak itt a felhasználók, hogy a használat során lelassult az SSD-jük. Főleg akiknek nem volt TRIM.
    Én ezekre az esetekre ajánlottam ,és ajánlom még mindíg a Diskeepert.
    És csak azért mertem ezt tenni, mert már sok esetben bevált, és nem csak nálam! [link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link]
    Tényleg nem vitatkozni szeretnék, csak nem értem, hogy mi a baj a Diskeeperrel?
    Nem mondom, hogy mindenkinek, minden esetben segít, ezt sosem állítottam ,de ha megnézed, hogy milyen esetekben ajánlottam,akkor azok mindig helytállóak voltak.
    Szerintem egy csónakban evezünk! Te is segíteni szeretnél az itt felmerülő problémákban az embereknek, és én is !
    Bocsi a hosszú hozzászólásért!
    Üdv

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák