Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz madgie #78837 üzenetére

    Te ugye még nem múltál el 18? Ez esetben megértem, hogy neked bőven elég a mai látványvilág és megelégszel egy olyan "sztorival", amit még egy nyolcvanas évekbeli ufómagazinban sem közöltek volna le.

    Jango 100% Boba Fett? :D Tudod, klón. És egyébként mennyi Boba Fettet láttál előtte a filmekben úgy konkrétan? Összesen 2 percet? Itt megnyitottak egy karaktert és rendesen bemutatták, ráadásul komoly hatással volt az eseményekre, ráadásul nagyon súlyos arcot ismerhettünk meg a személyében, százszor keményebb és mélyebb figura, mint a Awakensben bárki. Újszerű elem volt, mivel addig csak pillanatokra lehetett látni. Itt is újszerű elem volt Kylo, csak hát én röhögtem rajta.

    Én nem borzongtam meg semmin. Amit megláttam, hogy megint egy sivatagbolygó, már a fejemet fogtam. A lezuhant hajók roncsai tényleg adtak egy feelinget, de ezzel annyi is volt az egésznek és ez volt az első 15 percben, na, akkor most ezért jó ez a film? :D Jól nyitott - relatíve, szerintem már a sivatagbolygóval elbaszták -, aztán zuhanórepülés a rossz másolások, újramelegített elemek, bárgyú vígjátékok eszköztárával együtt. Nulla kreativitással. Az általad emlegetett nosztalgiafaktor (beeee-beeee...) meg azt jelenti, hogy szétlopták magukat az előző részekből, átöltöztették azokat és eléd dobták, hogy rágd meg újra. Fú de jó! Nem nosztalgia kell, hanem történet, kreativitás. Nosztalgiának bőven elég Han, Csuvi, Leia, Luke személye, (meg a Tie-vadászok meg az X-szárnyúak meg a csillagrombolók oszt kábé ez már bőven elég a sima nosztalgiádhoz), persze csak akkor, ha képesek értelmes karakterként kezelni őket, ahogy persze nem voltak képesek rá. Súlytalanok, szürkék, majdhogynem komikusak, önmaguk paródiái lettek ők is. És ha már nosztalgiázni akarok, megnézem a régebbi epizódokat... Én a történet értelmes, normális folytatását vártam, nem délibábos, ötlettelen, agyatlan tinimozis merengést, még jó hogy nem musical lett belőle...Azért egy C3PO áriát megnéztem volna.

    Az meg, hogy mi volt benne a kánonban vagy mi nem, igazán soha nem érdekelt senkit az alkotók részéről, főképpen nem Jar Jar Adamsot, tehát ezzel végkép kár volt előhozakodni. Coruscant pedig önmagában kreatívabb, látványosabb, izgalmasabb helyszín volt bárminél, amivel a Force Awakensben elő tudtak hozakodni a nagy másolgatás, átöltöztetés, újrázás közben.

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz madgie #78837 üzenetére

    Nekem akkor vagy kevés szőr van a hátamon, vagy nem szeretek hason feküdni, de egyik sem hatott meg igazán.

    Én nem vagyok fan, el is felejtettem már a nagy részét a történetnek, ezért előző héten megnéztem újra több részt, hogy "meglegyen ismét a SW feeling", meg képben legyek vele ki kicsoda, ha már fizetek a mozijegyért.
    Ezek után engem inkább megmosolyogtatott néhány dolog.
    Szerintem ahhoz nagyon vad fan-nak kell lenni, hogy erre azt mondja valaki, hogy fölötte áll az eddigi részeknek.

    Nem volt rossz film, de egy 6/10-et adok rá max. A többit nem pontozom, legyen elég annyi, hogy mindre többet vagy ugyanennyit.
    A látványvilág rendben volt, a 3D viszont már közel sem.Majd megnézem megint 2D-ben is

    Az újfajta "nyeles" fénykard, a hajóvezetés, a full náci-birodalom kinézetű első rendesek, a töketlen új sith (vagy ren), stb.
    Az előzmény trilógiából nekem minden részt több mozi-élményt nyújtott mint ez, attól függetlenül hogy mennyi bénaság volt bennük vagy honnan nyúltak szereplőket/ötleteket.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák