Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz .LnB #39682 üzenetére

    Hát nem könnyű az biztos. Főleg a vége nagyon erős. Bemerem vallani, hogy ott azért majdnem könnyem csordult a moziban, pedig egyáltalán nem vagyok egy ilyen, és nagyon ritkán van ilyen. Nem is tudom mi váltott ki belőlem ilyet utoljára.
    Én azért ajánlom megtekintésre. Szerintem a legjobb film az idei Oscar felhozatalból.

    All→M8

  • Pali1119

    tag

    válasz .LnB #39682 üzenetére

    SPOILER

    "De nem tudom eldönteni, hogy társadalomkritikának szánta e a rendező, vagy csak egy nemnormális ember történetét szerette volna bemutatni."

    A srác normális volt, nem volt defektes,meg semmi ilyesmi, csak ugye szakítottak a barátnőjével és befordult egy kicsit. Persze volt randija, de azzal inkább csak feledtetni szerette volna a szakítást. Míg az intelligens oprendszerrel jól megértették egymást, vele elkezdte újra élvezni az életet /amikor mondta neki a vidámparknál éjszaka, hogy pörögjön meg a tengerparti jelenet/ és ahogy emlékszem az Amy Adams által játszott nő is kicsit bensőségesebb kapcsolatba került a saját rendszerével.

    Illetve igen, fel lehet fogni egy lehetséges jövőképnek is, ahol a "kockák" így tudnak randizni.

    "De ez egy szörnyű jövőkép lenne, amit ez a film még is jól tálal elénk"

    Nézőpont kérdése. Aki nem él társasági életet, nem bulizik, nincs senkije, annak ez lehet egy mentőöv.

    Mondjuk az elején, amikor lefekszik az ágyba, aztán felrakja a fülest és chat-sex, az azért érdekes volt. Viszont nem volt hülyeség technikailag sztem. Tehát nem megoldhatatlan.

    SPOILER

    [ Szerkesztve ]

    "Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

Új hozzászólás Aktív témák