Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz erahurka #147461 üzenetére

    az a nagyinál telelős szerintem jó volt :DDD mi is tegnap néztük meg ezt az old-ot... kb 21:30kor kezdtük, megbeszéltük, hogy kb a felénél kimegyünk fürdeni, hogy utána csak be kelljen esni az ágyba... annyira lekötött minket, hogy meg is feledkeztünk erről :K vannak azért bőven hibái a filmnek, de olyan érzésem volt, hogy shyamalan kezd kicsit újra magára találni (hibák? nem volt teljesen átgondolt az elképzelés és bele lehet kötni sok dologba: pl hogy nőttek a gyerekek, nőttek rajtuk a ruhák is... 10éves kislányból nő lett, melle lett és a fürdőruha még mindig passzolt :D látványosan idősödtek, sebek pikkpakk gyógyultak, viszont senkinek nem nőtt a körme, haja... gyerekeknek kipotyogtak a tejfogaik? :D márpedig ha képes volt alig 1 óra alatt kihordani és megszülni a csaj egy gyereket, akkor eléggé pörögni kellett a biológiának és erre is lehetett volna gondolni... habár akkor mást sem csináltak volna, csak körmöt meg hajat vágnak megállás nélkül... a parton végrehajtott operációról meg akkor már ne is beszéljünk :D mintha a rák csak egy kislabda lenne, amit konyhakéssel akár otthon is kivághat valaki és kidobhat a kukába)

    shyamalan filmjeinek nagy részét láttam, én inkább több kategóriába szedném:

    top:
    hatodik érzék, sebezhetetlen, jelek, falu

    korrekt:
    látogatás, idő, széttörve, üveg

    jajj ne:
    esemény, lány a vízben, fődután (jajj, will smith fiának hascsikarásos fejét soha nem fogom ebből elfelejteni) ...azt a finghajlítót meg asszem elkezdtem és végig is szenvedtem, de gyorsan töröltem is a fejemből :DDD

    ui: azt az ördögöt nem tudom most hova tenni... nem hagyott mély nyomot, de mintha lettek volna benne érdekes részek... (régen láttam)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák