Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz paatrick #144168 üzenetére

    azért volt abban bullshit: előreküldik a bajúszmatyit 400 évvel, majd haza akar szólni "telefonon" ...de nincs kapcsolat: "jaaa, nincsenek műholdak" :W bzmeg... vagy mondjuk nem egy időben vagytok? :DDD ...aztán első dolga, hogy bezabáljon valami ismeretlen bogyóból, viszont akkor már az életjeleit hazaküldte a masina a múltba és utánaszaladt a haverja ellenméreggel :C hirtelen milyen kapcsolat lett? ...ja meg a küldésekor beszélték, hogy akárhol landolhat: óceán fölött, de nem akarják hegy közepébe sem sugározni, ezért magasabbra dobják... ejtőernyőt nem láttam rajta: szerintem nem mindegy, hogy a földtől 2 méteres magasságba kerül, vagy 200 méterre :D ...ennyi baromság szerintem a ruszki vígjátékban se lesz

    ui: ja a fekete nőn meglepődtem... kövér fekete nő főgonosznak? :D itt tartunk ebben a pc-világban, hogy ezt meg lehet tenni?

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák