Keresés

Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Üdv emberek. Egy filmet keresek. Mivel nincs nagy: "Mi lehetett a film címe?" topik, gondoltam itt teszem fel a kérdést. Tehát a film egy igaz történeten alapul. Ha jól emlékszem egy fiút mutat be, aki lánynak érezte magát, úgy öltözködött, emiatt sokan cikizték. Végig bemutatja az életét, egészen haláláig, ami sajnos nagyon gyorsan eljött. Hogy öngyilkos lett-e, vagy megölték, azt már nem tudom. Kicsit hasonlít a film a BenX-re, itt is különc a főszereplő, csak másképp. A temetésén viszont rengetegen voltak, rendőri kíséret, aktivisták, tüntetők. Próbálkoztam keresni filmkatalóguson, de igazság szerint nem tudom mi a címe...
    Kérem, ha valakinek van ötlete, ossza meg velem. Köszönöm.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Odin_James #22253 üzenetére

    Tudom, hogy van, azóta blogba is írtam, hátha gyorsabban meglesz...Az elfelejtettem a címét topik rég frissült, nekem pedig fontos lenne a film...

    Egyébként sajnos nem ez a film volt az...az eleje hasonló, csak a főhős az iskolát sem tudja befejezni...

    Megvan a film címe. Nagy nehezen megtaláltam.

    Tehát: Gyűlölt másság (A Girl Like Me: The Gwen Araujo Story)

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    Ejj, és megint itt vagyok. Újra keresek egy filmet. Az elejére emlékszem, egy terrorelhárító egység egy hermetikusan elzárt kabinban egy gyanús csomagot készül felbontani. Egy maci van benne. Mikor már kezdenek megnyugodni, mérges gáz jön a kis plüssből, és elkezdi marni a vegyvédelmi ruhát is. Persze a szellőztető és öblítés elromlik...
    Mi lehetett a címe?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    Megint filmet keresek. Egy részletre emlékszem. Egy sorozatgyilkos után kutatnak, a központban a robbanás és tűz áll. A lényeg: a robbanások úgy történnek, hogy a páciens kinyitja az ajtót, majd bumm. Ha jól emlékszem a légnyomás indítja be a detonációt, meg mintha olyan is rémlene, hogy gyufa van az ajtó aljára ragasztva...

    Valakinek rémlik, hogy mi lehet a címe?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    És íme, újabb film, aminek címére nem emlékszem, de megnézném még egyszer.

    A történet röviden: a film a halálbüntetés ellen harcol úgymond, egy kis aktivista szervezet arra akar rámutatni, hogy hány embert ítélnek ártatlanul halálra. Egy tagjuk feláldozza magát, hogy bizonyítsák igazukat, majd a szervezet egy másik tagját elítélik, és kivégzik, mert állítólag ő volt a gyilkos. A kivégzés után kerül a napvilágra a videofelvétel, amin minden rajta van, hogy tervelték ki, kik segítettek, és hogy történt

    Egyszerűen fogalmam sincs, mi lehetett a címe. Nem dokumentum, hanem rendes film.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Aktív témák