Keresés

Aktív témák

  • BITBOYS

    addikt

    válasz Tibiajax #9599 üzenetére

    Ezen én is elcsodálkoztam. Nem láttam a filmet, most már azért is megnézem.
    Al Pacino-t nem kellett volna baszogatni, nincs bennük semmi tisztelet.

    Tovább is van... :D
    Legrosszabb színésznő: A Nők (Women) teljes főszereplő gárdája, azaz, Annette Bening, Eva Mendes, Debra Messing, Jada Pinkett-Smith, és Meg Ryan :DDD

    Szerencsétlen Uwe Boll....és egy védelmező komment részlete:

    '"ettől úgyse fogja rosszul érezni magát." :D

    Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Tibiajax #9599 üzenetére

    Én láttam a 88 percet, tényleg szar film, de azért azt nem mondanám, hogy Al Pacino szarul játszik benne... :Y Ezt valami nagy idióta találta ki... :(((
    Al Pacino azért mindig hozza a formáját. A 88 perc egy valóban iszonyat ratyi történet, minta gyorsan összecsapták volna, valóban gyenge színészi teljesítményekkel, de az tuti, hogy nem Al Pacino-t jelöltem volna ki a film legrosszabb szereplőjének - SŐT, igazából miatta tudtam végignézni egyáltalán a filmet, mert ő legalább vitt valami életet az egészbe.
    Én igazából csak azt sajnálom, hogy elvállalta, hogy játszik a filmben, mert most valóban kapott egy rossz pontot, de NEM a színészi teljesítménye alapján.

    Véleményem szerint Al Pacino a valaha élt egyik legjobb színész.

    Sk8erPeter

Aktív témák