Keresés

Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz ludsimon #34765 üzenetére

    Én a PA-val pont fordítva vagyok. Az első szerintem unalmas volt, az utolsó 10 perc nevezhető ijesztőnek.

    Az Idegelés már korábban is tervben volt, de elfelejtődött. Megnézem majd, veszíteni nem veszítek vele.

    Amúgy az Idegelésnek van egy "kínai" változata is :D katt

    A fűrész nem arról szól, hogy megijesztenek, hanem arról, hogy beleéled magad a helyzetbe, hogy Te akkor mit csinálnál? Megcsinálnád vagy nem? Elképzeled azt az érzést amikor pl belenyúlsz a sósavba és hasonló. Inkább undorító, elgondolkoztató és megdöbbentő, minthogy ijesztő.

    A mártíroknak a vége volt szerintem jó, bár annyira tényleg nem nagy durr, de a csillagot azért tettem oda mert.
    SPOILER
    A végén amit művelnek a csajjal az eléggé durva. Főleg amikor leszedik az összes bőrt a csajról, na az nem gyenge idegzetnek való. Ezért csillagoztam.

    [ Szerkesztve ]

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz ludsimon #34765 üzenetére

    The Blair Witch Project/ Ideglelés

    Nos, ajánlásodra megnéztem a filmet, de megmondom neked őszintén, nem tetszett.

    Sokkal többet vártam a filmtől, ha már az Insidious szintjére emelted, talán ez is beleszólt a dologba.

    Szerintem eléggé unalmas, vonatott. Persze lehet, hogy csak én nem értettem meg az egészet, a befejezést sem nagyon értem, vagyis csak kapizsgálom. Félelmetesnek egy másodpercig sem éreztem.

    Persze az már más, ha Te magad lennél ott az erdőben, úgy az egész más lenne, de a képernyőn keresztül ez az érzés nem jött át. :\

    Értékelni nem értékelem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák