Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hemaka #24159 üzenetére

    tegnap megnéztük mi is:

    spoiler:

    a film első 10-15perce után azt mondtam, hogy: "na, ez az a film, amit a millió spec effekttel akarnak eladni" :K kicsit csömöröm is volt már a töménytelen cgi-től, a millió lassítástól és hasonlóktól...

    karakterek közül wesker mondjuk jó volt: hozta a "tenyérbemászó képű, k*csög napszemcsis lenyalthajú f@szparaszt" stílusát ;] viszont scofield-en majdnem sírtam... csomó dolgot áthúztak a resident evil5 játékból: a hóhér, claire, wesker és mesterkedése, stb... de akkor, ha chris egy tagbaszakadt állat volt a játékban, akkor egy hasonló felépítésű színész jobban illett volna a szerepre: pl sam worthington :K na, mindegy... nem voltak különösebb elvárásaim a filmmel kapcsolatban, mert a 3. rész elvette nagyon a kedvem, de ez szerencsére valamennyivel jobb lett azért... az viszont idegesített nagyon, hogy csomó dolgot nem nagyon magyaráztak meg: hogy került oda a "hóhér", mi volt az a kütyü claire-en, stb... :F (aki nem játszott az 5. résszel, annak itt homály lehet) a másik, ami nagyon nem tetszett: továbbvitték azt a vonalat, amin elindultak már a 3. résszel: zombis horrorból lett valami akció-scifi-fantasy-horror-szerűség, amiben azért vannak zombik is :(

    mondjuk egy 10/5-öt megkap ez a rész (ezt pedig főleg a zene miatt és amiatt, hogy volt pár normális akciójelenet)

    ui: ami viszont egyáltalán nem tetszett: a bugyutaságok... csomó nagyon-nagyon véletlen egybeesés meg hülyeségek domináltak azért... pl: ott dekkoltak x ideig a börtönbe zárkózva és nem nézték meg a raktárat, holott volt az épület alatt egy komplett fegyverraktár... nem mellékesen egy 10tonnás "tank" is :B a kiszámíthatóság is idegesített... csomó helyen mondtam előre, mi fog történni, annyi volt a klisé...

    a rangsorom a 4 rész között: első 2 rész magasan a legjobb... aztán a 4. rész jön, majd a 3.

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák