Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz Vikthor #69 üzenetére

    Hát az első 2005-ből van, de aztán vagy 2 év kimaradt. Meg utána sem 100%-ig teljes a kollekció szerintem. Az utóbbi néhány évből viszont szerintem minden megvan.

    Emlékszem, a Becstelen Brigantykra kétszer mentem, és SZÁNT SZÁNDÉKKAL KIDOBTAM A MÁSODIK JEGYET!!! Azóta is bánom. :O :DDD

    Meg a Nem Vénnek Való Vidéket úgy néztük haverommal, hogy az ő haverja füvet ment venni, de otthon be kellett mutatnia egy mozijegyet, úgyhogy nekik adtam az enyémat. :(

    És az elmúlt néhány évben elég sokat voltam premier előtti vetítésen nyereményjátékok jóvoltából, ott előfordul hogy csak egy fehér lapra kinyomtatják a film címét (ilyen pont nincs meg mert ketten mentünk, és mindet elkérték), de van hogy ilyen igényes jegyet adnak. Ami megvan, az azért, mert egyedül voltam és elkértem a nem létező partnerem jegyét is ;]

    Végül néhány kép a kollekcióról:

    Van egy nagyobb rekesz, ide tettem ami a kis helyekre nem fért be. A legtöbb nyert jegy itt van, plusz régi IMAX jegyek meg a felül látszódó, szintén premier előtti vetítésekhez járó "kajajegy" :D

Új hozzászólás Aktív témák