Új hozzászólás Aktív témák

  • Madn!ght

    addikt

    válasz sz_abika #6932 üzenetére

    Tegnap én is játszottam kicsit, lenyomtam a wl-t. Első három meccsen, hihetetlen delay és lagtenger (150-es pinget is láttam), pedig a sorsolaskor 22-t irt ki…

    Én is PS4-en játszom, az ellenfeleim 90%-a lengyel. Nálam a kilépéssel nincs gond, ha elhúzok 3-mal.

    Az nem világos, hogy mit lehet tenni, ha pl. nem tudok embert váltani, nem sprintel (!), vagy látszólag minden embere 2x gyorsabb. 0,7 exg-re kaptam 4-et, gyk. minden lövés bárhonnan gól volt. Természetesen nekem a másfél millás Martial 5m-ről lerúgta a holdat. :DDD

    Szóval mikor ilyen ellenszélben jàtszom (boritékolható vereség) mi lehet a követhető taktika, hogy visszahozzam a meccset? 45 pont lett persze a vége, de legalább “csak” két órát vett el az életemből. Mikor nyertem, jó meccseim voltak. A többin vért hugyoztam, hogy egyáltalán mozogjanak, embert találjanak a játèkosaim.

    Respekt azoknak, akik ilyen körülmények közepette is tudnak fordítani. (Nekem már közben elmegy a kedvem, mert kis túlzással teljesen irányíthatatlan a játék)

    ₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Új hozzászólás Aktív témák