Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    Hogy én is valami jót is irjak a játékről:
    Letoltam már jópár meccset , de olyat még nem tapasztaltam , mint tavaly, hogy van , hogy fura mód hirtelen elfárad az egész csapat , és belassulnak mint a csiga . Úgy fárad a csapat , ahogy a játékosok erőnléte kívánná, és persze ha pressingelek , akkor jobban fáradnak.
    Valamint mintha a hálózat is stabilabb lenne. Ma már azért gondolom rá szabadultak páran , de zavaró/feltűnő lagtengert nem tapasztaltam. Tavaly a kezdetektől fogva bele lehetett szaladni játszhatatlan meccsekbe, most ilyen még nem volt.
    Viszont a manuális játékosváltás továbbra is gáz. Tavaly azért 10-ből 9-szer oda váltott ahova akartam, amerre húztam a kart. Most rengetegszer tök logikátlanul, össze-vissza vált. Már sok gól becsúszott azért, mert nem arra váltott (közel sem) , amerre húztam a stick-et.

    amdboy:
    Melyik Series konzolon játszol ? Itt is sokan panaszkodnak , hogy Series S-en ratyi a grafika. Remélhetőleg ezt orvosolják , mert a gép szerintem tudná (minimum a tavalyi szintet ). Én Series X-en tolom , de látványos különbséget nem látok a tavalyi részhez képest . Fluidabb a mozgás , ez tény . Hogy ez most a Hypermotion technológia hozadéka , vagy csak szimplán magasabb és stabilabb a framerate azt nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák