Új hozzászólás Aktív témák

  • |AP|

    veterán

    srácok!

    Valaki rászánna pár percet az okításomra? :)
    Azt hiszem nekem olyan alapok hiányoznak ami miatt egyszerűen nem tudok előrébb jutni.
    Majdnem az elejétől végigtoltam a 21-et, eljutottam DIV 3-4-ig, a vége felé WL-ben gold 1-2-ig.
    De ami ott működött az itt nagyon nem, szerintem az alapokkal van a baj.

    Próbálom konkretizálni a kérdést:
    Ti mit csináltok/mit nyomtok, amikor átveszitek a labdát? Nekem van egy rossz beidegződésem, hogy azonnal a sprintet nyomnám, hogy megszabaduljak a nyakamon lévő embertől, de tudom hogy ez rossz és persze nem is működik. Próbálok róla leszokni.
    De egyszerűen próbáltam már mindent és nem tudom hatékonyan megtartani a labdát, megindulni vagy helyet csinálni.

    Amiket próbáltam:
    1. ball rollozgatni a középpályán így próbálni helyet csinálni, leszakítani a védőt: nem igazán megy.
    2. amikor megkapom, akkor L2-vel fedezni a labdát, hogy legalább ne szereljenek le azonnal: ez még valahogy működik is, de nagyon lelassul a támadás, nem tudok így mit kezdeni a védelemmel
    3. R1-gyel próbálni forgolódni: nagyon sokszor szerelnek

    Sokszor iszonyat elkeserítő, hogy egyszerűen nem tudok mit kezdeni egy felállt védelemmel, de már a középpályán átjutni is nagyon sokszor kihívás.

    Amíg ezen nem jutok túl biztos hogy nem lesz érdemi fejlődés.
    Ha tudtok a témában egy jó tutorial linket azt is megköszönöm, de ha pár szóban leírjátok ti hogyan csináljátok az is nagy segítség lenne :R

Új hozzászólás Aktív témák