Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    válasz szabyka95 #314 üzenetére

    Nem értem miről beszélsz

    Milyen kisebb gyártókról? Konzol? Egy konzolt kifejleszteni, piacra vinni nem 2 forint, és nem 2 hét. Ettől a Sony miért tartana? És egy konzol attól népszerü, ha van rá tartalom. Ehhez a tartalom gyártókat is meg kellene győzniük az új gyártóknak. De még ekkor sem értem, miért kellene ettől tartania a Sonynak?
    A multi címek most sem csak PS en vannak, az ex-ek meg így is, úgy is csak a ps-en. Mit befolyásolna ez?

    Semmit, nem erről van itt szó. Az, hogy egy minden platformon jelen lévő címmel keresztbe is lehessen játszani, az egyiküknek sem jelentene hátrányt. Talán a Sonynak annyit, hogy ugye itt több az eladott hardver, nagyobb a közösség, ezért a Sony attól tart, hogy így kevesebben jönnének át, az eleve itt lévő haverokhoz, mert hisz keresztbe is lehet játszani. De ez ma már semmit sem számítana. Ennek a generációnak a végén vagyunk. Jövő karira itt a PS5, már nem számít mennyivel előzi a boxot. Annak a megjelenésével, meg aki eddig PS-en volt, az ott is marad, mert rengeteg digitálisan megvett dolgot buknának a váltók. Ezt a lefele kompatibilítással teszik mérhetővé. Eddig, hiába vettél PS3-ra rengeteg tartalmat digitálisan, cseszhetted mikor váltottál PS4-re, mert nem volt kompatibilis lefele, így túlképp mindegy is volt, hogy boxra, vagy ps-re váltasz, elbuktad így is, úgy is. A boxon ezt azért próbálták megvalósítani. Most a PS5-nél azt ígérik, hogy visszafele a 4-el kompatibilis lesz. Ezzel meg is köthetik a tulajokat, hisz senki sem hagy veszni sok-sok megszerzett tartalmat. Ezzel egyidejüleg, így meg is van oldva, hogy lehet nyitni a keresztbe játszás felé. Most már ettől a generációtól az eltérő archiektúra sem lehet kifogás, mert mind a 2 gép PC alapú, és ez a következő gen ben csak bővül.

    Így nem értem , miért halogatja ezt a Sony. Tudom én is, hogy ő nem akarja, de hidd el, nem halogathatja tovább.

    És én a konzolok közti lehetőségről beszélek, én nem venném ide a PC-t. Eleve nehezebb az esélyeket egyenliteni az egér és egyébb eszközök miatt, de konzolok közt nagyjából egyenlőek a feltételek.

    [ Szerkesztve ]

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák