Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    válasz ShiberMonkey #8756 üzenetére

    Most komolyan, ne értsd már félre, nem téged, és a taktikád minösítettem, hanem a játékot,
    nem ált szándékomban téged minősíteni, távol ált tőlem :R

    Viccesen írtam, hogy ha ezzel a defenzív dologgal jól megy a támadás, akkor az a játékot minősíti, és azt, hogy tologathatjuk bárhova, úgy lesz ahogy lesz.

    Aztán MdewC leírta ugyan azt amit én javasoltam, vedd vissza a pressurt, és az agressziót

    Ha a védelmed így fel van húzva, a támadósor meg így visszavonva, megspékelve azzal, hogy válltávolságra vannak az emberek egymástól, és se beinduló ember, se helyzetbekerülés, akkor a felezövonalnál áll a csapatod kb. Ez jön le a taktikából. Az, hogy a pályán mi történik, az egy más történet, na erre akartam rávilágítani, hogy ez a játék baja.

    @MdewC

    Ne már, szomorú vagyok ha azt olvastad ki , hogy oltogatok,Így ismertél itt meg? Oltogattam én már itt valakit? Okom sem volt, remélem nem is lesz, de ha igen, azt észreveszed majd, mert nyílt lesz és egyenes

    Nem vagyok az a User, aki youtube videókbol szedi a taktikát, és majmolja a másikat,ellenben itt sokat tanultam. Pld. a kolléga
    High pressur- ultra attack kombóját is kipróbáltam, de azért feltételek nélkül semmit nem fogadok el.
    Elöbb megértem mit miért, különben szart sem érnek a tanácsok.

    Azt meg te is tudod, hogy egy normális játékmenetben az a taktika halott, életképtelen
    :R

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák