Új hozzászólás Aktív témák

  • Fifaisshit

    őstag

    válasz MdewC #29161 üzenetére

    Szívemből szóltál :)

    Ugyanez nekem is a véleményem 7/7et játszottam én is hétvégén és élvezem hogy igenis 1-1bkartya közti különbség eldönti a meccseket :)

    3golt legalább rugok minden meccsen manapság .
    De szerintem az idei volt az utolsó fifa amit megvettem nem azvuzletpolitika vagy a bug vagy akarmi miatt hanem mert belefaradtam szinten a rengeteg kereskedés piac figyelés stb.....és csak úgy megy tavaly és idén éreztem rá nagyon de inkább idén .....és ez a jatek csak úgy lehet sikeres ha tényleg beleolsz napi 8orat vagy kereskedéssel vagy fele fele arányban játékkal is...vagy a 3. Opció a szerencse és rengeteg penz de az az amit egy forintot sem fogok kolteni egy játékra sem, nem azért mert nem engedhetem meg magamnak csak szimplán azt már függőssegnek lehet nevezni keményen :) ....soha nem gondoltam hogy valaha ilyen csapatom lehet mint idén épp ezért szerintem a csúcson be is fejezem :))

    6ev rengeteg idegeskedés rengeteg törött tárgy rengeteg törött Joy (11db, abbol 6one) rengeteg veszekedés asszonnyal .....elég volt :))
    Na meg 20.000 standardert :)) cserébe kapsz hangzatos újításokat amiket majd a 4.5.6....100adik patch úgyis elbasz ....és egyre jobban penz orientált jatek cserébe :)
    Manipulált meccsek....
    Aztán megint év közben lehet jonni a petíció gyűjtésével , buzizni a másikat mert jatszott vele holott “tilalom” van :)
    NEM ......
    Sokszor mondtam hogy elég volt évközben és abbahagyom stb de mindig visszajöttem :)
    Épp ezért nem szabad megvenni ne tudjak visszajönni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák