Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    A napokban megfogalmazódott bennem egy dolog amit a következő fifától nagyon várnék... Annyi az előzménye, hogy UT-ben elértem a div1-et, játszogattam még kicsit, bennmaradás megvolt, de valahogy már nem is vonz, így elkezdtem tolni a seasonst inkább div10-től. Div1-ig semmi baj a játékkal, de ott egyszerűen meghal.

    Az a fő gond a div1-el, hogy nincs plafon, nincs felső korlát, így hatalmas eltérések alakulnak ki a csapatok és játékosok között. Elegem lett abból, hogy nyerek egy meccset mondjuk 2-1-re, majd a következőn jön valami félprofi játékos, aki minden kis bitjét kiaknázza a játéknak és elver 6-0-ra, úgy hogy semmi közöm a meccshez.... pedig ő is div1-es és én is stabilan... ez nekem túl hektikus, ráadásul ott már az ellenfeleim 99%-nak olyan csapata van, hogy full ICON keret vagy átlag 88-as rating, én meg jövök a 84-es BPL csapatommal...

    Simán elférne a div1 felett még ha nem is számozott liga, de valami "pro league" és még az felett is mondjuk egy "master league" majd "grand master" amikben már azok játszanak, akik jobbak a div1 szintnél is. A jelenlegi rendszer kb olyan mintha a league of legendsben a legfelső szint a gold lenne és ott játszanának a profi játékosok is, az is aki már 7 éve játszik és a szomszéd Pistike is...

    Ráadásul nem is ösztönöz így a rendszer mert én is ott vagyok, hogy na div1 megvan (még sokkal gyengébb csapattal is mint az átlagnak) és már felesleges is csapatot fejlesztenem, mert nincs hová "feljebb". Most ezért játsszak WL-t és farmoljam a lóvét csapatfejlesztésre, hogy egy helyben toporogjak?

    Ti mit gondoltok erről?

Új hozzászólás Aktív témák