Hirdetés

Aktív témák

  • Kisbubuska

    tag

    válasz viccezanet #5293 üzenetére

    Neked legalább küldtek mailt. Nekem még azt sem, pedig ugye ez is benne van a szerződésben...
    Többszörösen megszegik a szerződést. Nekem is azt mondták, hogy csak nálam van ez a gond. Most akkor egész Gödöllő ? Valaki írta, hogy meg van ahtározva a minimum sebesség. Igen, megvan határozva, de nem úgy, hogy most minden nap, 5 után illetve hétvégén szinte egész nap 1 megabit. Számold ki, ez hány óra egy hónapban, úgy, hogy 8 megás szerződést írtam alá. És különben is, azt mondták, hogy nem is értik az 1 megabitet, mert teljes terhelés esetén is max. 10 %-ot eshet. Én hülye voltam matekból, de az 1 megbit a 8 megabitnek nem a 10 %-a.
    Érdekes, hogy Kapitány sem válaszol, pedig nagyon várom !!!
    Valaki hazudik, vagy Kapitány, vagy a szerelők, ugyanis nekem azt mondták amikor volt a leállás, hogy itt Gödöllőn kicserélik a fejállomást, és akkor jó lesz a netem. Ha nincs Gödöllőn, akkor miért mondták azt. Kapitány, jó lenne ha válaszolnál !
    Valaki nem mond igazat !! És nagyon átverik itt az embereket Gödöllőn. Jól mutatna egy napilap címoldalán. Nehogy ez legyen a vége.

Aktív témák

Hirdetés