Aktív témák

  • Mirage

    tag

    Szép estét,

    A mai nap zeneszáma: Bandit Bandit – Maux [link]
    Egy kis francia rock muzsika mára. Többet kellene hallgatnom a számaik, mert amúgy amikor újra szembejönnek mindig rácsodálkozom, hogy „hm, ez tök jó!”.

    A mai nap röviden: Huhh hát mit is mondhatnék.
    Kilenc órakor már a fogászaton kezdtem. Jellemző módon nem alakult a gyökérkezelés a nagy könyvben megírtak szerint, úgyhogy voltak komplikációk, de a végére nagyjából megoldódott a dolog, közel egy és fél órát töltöttem el ott. Jövőhéten folyt köv, két időpontom is van a hétre.
    Többek között az ínyemből is le kellett csípni egy kis darabot, akkor nem fájt csak egy pillanatra, de utána ahogy kezdet elmúlni a fájdalomcsillapítás már kezdtem érezni, mondanom sem kell, hogy gyakorlatilag azóta is fáj hol jobban, hol kevésbé.

    Ez rá is tette a hangulatomra a pecsétet a nap hátralévő részében, úgyhogy igazából itthon lazítottam a nap hátralevő részében.

    Délután belocsoltam azért a kertet, hogy valami hasznosat is csináljak, de az edzés elmaradt így.

    Egyelőre úgy tűnik, hogy sikerül holnap végre megszabadulnom a számítógépháztól, már elég rég hirdetem, úgyhogy épp itt lenne az ideje.
    Megegyeztünk a helyszínben és az időpontban is, úgyhogy már csak azon múlik, hogy az illető megjelenik-e.

    Remélhetőleg fogok tudni aludni azért így, már most meglepően fáradtnak érzem magam.

Aktív témák