Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NSG

    csendes tag

    Sziasztok

    Teljesen kezdő vagyok a témában, de már nagyon régóta szerettem volna vásárolni egy gázpisztolyt, főleg mióta voltam éleslövészeten, így végre szombaton vettem egy Zoraki 914-est.
    Szépen kipróbálgattam rajta mindent, a user manual szerint szét is szedtem, hogyan kell.stb.... aztán jött a bökkenő, nem tudtam összerakni. Bocs, lehet nem ez a szakszó, de a képen látható biztosító retesz az istenért nem ment a helyére...
    Megnéztem rengeteg videót youtube-on, másoknak simán visszament a helyére, pl.
    https://www.youtube.com/watch?v=UY3ELc27sNI&feature=youtu.be&t=851
    image.png
    Ma visszavittem a fegyverboltba és azt mondták, hogy miért szedtem szét, ezt nem is lehetne szétszedni és hogy ezzel tönkretettem, szétakadt az egész, fegyvermesterhez kell vinni, aki darabokra szedi és majd összerakja nekem... gondolom 50e ft-ért... holott az egész pisztoly 30e ft. Az a vicc, hogy még ki se tudtam próbálni.
    A youtube-on van vagy 30 videó, ahol szétszedik és összerakják minden gond nélkül, no meg a user manualban minek lenne benne a tisztítás lépés előtt a szétszedés, ha nem sima hétköznapi embernek való lenne a szétszedés, hanem csak speciálisan kiképzett fegyvermester szedhetné le a szánt meg a rugót...
    image.png
    Nem lehet, hogy szimplán csak kifogtam egy "selejtes" darabot?!
    Valaki járt esetleg így?

    Köszi
    NSG

    *** FiveOmens'04 *** :-)

Új hozzászólás Aktív témák