Új hozzászólás Aktív témák

  • Varga Csaba

    aktív tag

    válasz fattyu #1677 üzenetére

    "Te meg nem vagy tisztában az átalakítás és módosítás fogalmával. A fegyver jottányit sem kerül módosításra a gumitól. Teljes mértékben érintetlen gyári állapot. Ha szerinted az hogy beszuszakolsz gumibogyót a riasztó elé az átalakítás és jogilag egyenlő a haditechnikával visszaéléssel akkor grat "

    Szövegértési nehézségeid vannak, én azt mondtam neked, hogy az MKH certifikát addig jó, ameddig a bevizsgált fegyver működésébe nem avatkozol bele, ez nem csak fizikai beavatkozásban (átépítés, eszközmódosítás) nyilvánulhat meg.
    A gáz-riasztó certifikátja lövedék nélküli működést feltételez, ettől ugye a felgumizott állapot eltér.

    Elvi síkon, ha az alap 7,5 J-os légpuskába fáradturán lőszert töltök és azzal meghaladom a 7,5 J csőtorkolati energiát akkor ugyanúgy jogsértést követtem el pedig a légpuskának ott az MKH-s certifikátja és egy csavart se módosítottam rajta.....

    Pongyola fogalmazás:
    Hozzászólásod érthető volt úgy is, hogy kvázi nem is szállítható a muzeális fegyver...
    Ezt mindenképpen érdemes volt pontosítani...

    ''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Új hozzászólás Aktív témák