Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pr1mzejEE

    addikt

    válasz Habugi #725 üzenetére

    :D:D Az elefántokat nagyon szeretem, bár "kicsit" irreális, hiszen olyan pajkosak veled, mint egy kiskutya :D
    Ölni nem öltem, igaz van 2 elefántbőröm (bár lehet feleslegesen raktam el, mindegy, kitudja), de azokat úgy szedtem össze, hogy a csatában elhullottak:(
    Amúgy nagyot lehet aprítani az elefántokkal, igazi boss az ember a hátukon:D 10-15 embert simán meglehet vele ölni, valamint pl a medvébe is kétszer elég beleöklendeznie és cső:D
    A rhino-val még nem próbáltam, de nem is merem.. :D Azokat ha meglátom inkább arrébb megyek, szerencsére szükség esetén van elefántölő puskám, amivel csak egy golyó. (ez már amúgy egyszer jól is jött).

    Egyébként a skillekhez hozzászólva, van itt olyan aki pl csak a tigris vagy elefánt oldalt csinálja? Mert én egyenletesen a kettőt, már 2-2 oszlop kész van és még mindig csak 17.5%-nál járok kb. Nekem személy szerint eszembe sem jutott, hogy csak az egyik oldalt fejlesszem, bár így őszintén szólva és jobban belegondolva egyáltalán nem hülyeség.

    [ Szerkesztve ]

    Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Új hozzászólás Aktív témák