Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    válasz csaba951 #682 üzenetére

    Most próbáltam ki a d3d9.dll nékül a játékot megjelenés óta. Most már a sokadik patch után játszható, sőt most hogy kijött minden dlc gondoltam megveszem steamen. DE! Pénteken játszottam 2 órát hosszú hónapok után először és azalatt 3X fagyott. 1 reset lett, a másiknál ki tudtam lépni, a harmadiknál meg csak az xfire egy bugja mentett meg. Mert néha az xfire bebugzik és játékban a bal vagy jobb fölső sarokban megjelenik a win egér és ha ilyenkor kattintok leteszi tálcára a gammát. Nos pont akkor fagyott le mikor az egér ott volt a bal felső sarokban és úgy tudtam kilépni. És általában sose sikerül, vagy csak nagy ritkán kilépni ctrl+alt+del kombóval vagy alt+tabbal váltani, esetleg két esc lenyomással.

    A legrissebb driver van fent úgyhogy nem értem. Addig marad a warez míg ez a szutyok játszható nem lesz mert hogy még fizessek azért hogy tönkre vágjam a rendszert, gépet a sok resetelés miatt azt már nem veszi be a gyomrom. Tervben van új gép win 7-el és ha azon is ezt csinálja akkor ebből sose lesz vétel. Meg valahogy nem akarom a szabadidőmet a gépem resetelésével töltögetni. :(((

    Nézzük: 2012 van most. Emlékeim szerint valahogy 2007-ben a stalker volt az utolsó gamma ahol úgy fagyot hogy csak a reset segített. Igen ám de ott csak egy adott pályán fagyott 2-3 percenkét és egy patch ki is javította. Azóta max 1-2 fagyás van egy végigjátszás alatt.

    A mai játékok már nem hogy nem fagynak de már az is ritka hogy elszálljon hibaüzivel a egy játék.

    Szóval az obsidianról már megvan a véleményem. Menjenek kapálni mert játékot nem tudnak készíteni. :W És még nem is említettem a pályadizájt ugye, hogy anno 2010-ben is röhejes volt sőt az F3 után egyenesen borzalmas.

Új hozzászólás Aktív témák