Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Motion_Blur #861 üzenetére

    Nono!
    A kormánynak semmi baja.
    A vaterán már nézegettem használtakat is.
    Még nem hívtam fel a Logitech-et, csak van külön is ilyen fröccsöntött pedáljuk. Végülis ebben a kormányban a ''nagy szám'' az a kormánykerék meg a force-feedback része.
    És végül, tegnap éjfélre sikerült úgy szétszedni a pedál házát, h tudtam össze is tudom rakni, először megijedtem, mert 2 nagy darabra, és a törésnél még 2 kicsire tört a pedál. Utána megszerveztem a mentőakciót, melynek keretében először a két kicsit ragasztottam vissza az egyikre, majd az egészet össze. Azóta száradt, most összeraktam az egészet, a komolyabb ''teszt'' előtt hagyom, h még száradjon 12 órát, de azért már így is megnyomogattam vagy 50X óvatosan, és eddig meg se nyikkant. Köszönet a jó pillanat-ragasztó gyártónak :D
    Amíg bírja bírja, utána Logitech, és ha nincs eredmény akkor meg veszek egy használtat, vagy ''hátha'' valakinek a kormánya ment tönkre, és van fölös pedálja. DE!
    Átkozom a napot, amikor nemrég egy piacon járva 4000Ft-ért láttam ilyen kormányt és nem vettem meg alkatrésznek. Azt a napot, amikor MOMO helyett ezt választottam, azt nem, mert nem férne el az asztalon, és ajándékba kaptam/kértem és nem akartam a legdrágábbat. (szerény vagyok :D )
    Remélem mindenki nekem szorít, bírja a ''vas'' minél tovább.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák