Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Gabibácsi #62562 üzenetére

    Az is csúnya volt nahhh és még azt sem tudom vége van-e, de bármilyen összeesküvés elméletet is bevennék Vele kapcsolatban. Az tuti.

    Régi szép idők, mikor hárombetűsnél jöttek a karrirertanácsadós csajok, hogy akkor legyen szituációs gyakorlat, én vagyok a vadász és vannak embereim és itt a csapat, aztán következő körben én vagyok a varázsló vagy a törzs vezetője és adott helyzetben ki mit csinálna...

    Fogalma sem volt róla, hogy amikor "ügyfelet" emleget, akkor az Te vagy meg a többiek és teljesen más a szituáció vagy elvárható környezet, mint egy valamilyen más szolgáltató cégnél. Na, ott ezeket is próbáltam volna feladni témának, hogy itt volt a főnök, bejött dolgozni részegen, kicsit kötekedett, néha összetörte az alkalmazott bordáját, akkor mit kellennene csinálni? Ha már ilyen okosak vagyunk :-D Aztán kapott pár példát a hárombetűstől is a való életből múlt hétről, de valahogy nem szeretett konkrétumokba belemenni és eltérni a papírmunkától, csak rajzoljam le a napomat és beszélgessünk fényképekről. Ok, de akkor majd a főnök nem csavar le kettőt az alkalmazottnak, mert részegen mindig rossz napja volt, vagy hol tartunk?

Új hozzászólás Aktív témák