Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz ncc1701 #44467 üzenetére

    Havonta nyaralgat 1-2hetet? Aha... hát én nem lennék ennyire megértő. Még fiatal voltam és kellett a pénz meg a munkahely és alapvetően szerettem ott dolgozni/ügyfelezni, nem akartam a kajástálba szarni. De most ilyen főnököm lenne, tuti nem maradnék nyugton. 20-30ezres évenkénti emelés az a minimumot sem éri el. Most gondold el, hogy mégha 300ezret is keresel, az is max10%. Infláció mértéke kb. Szóval ha nem emeli a fizudat legalább ennyivel évente, akkor az azt jelenti, hogy ennyivel csökken a fizud, mert ennyivel kevesebb dolgot tudsz venni. Én most simán bekértem egy 200ezres emelést... Azóta izzad is a manager :C
    Majd meglátjuk, hogy oldja meg. Elkezdi, hogy az nagyon sok pénz. Mondom sajnálom, de hetente megtalálnak linkedin-en, és ennyit meg annyit ajánlanak. Szóval ha a cég azt akarja, hogy maradjak, akkor lesznek szívesek perkálni, mert ennyi a piaci értékem. Mondta, hogy tudja, hogy szakemberhiány van, de szerinte ez sok és az egész IT egy nagy lufi. Mondom lehet, hogy lufi, lehet, hogy kipukkan 1év múlva, lehet, hogy 20év múlva, viszont jelenleg ma, marhára kell a tapasztalt ember. Megértette, mondta, hogy jó lenne ha maradnék, de ez már nem az ő hatásköre és viszi feljebb a dolgot. Úgyhogy most várakozás van.
    Egyébként ha a 200k helyett adnak 100e emelést, már akkor is jó vagyok ;)

Új hozzászólás Aktív témák