Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabibácsi

    tag

    válasz zetor2000 #36160 üzenetére

    Vagy inkább egy fasza amiga 1200 ha már retrozunk. Vagy egy VIC20, de katódsugaras monitorral :wub:

    Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz zetor2000 #36160 üzenetére

    en is ezt mondtam, hogy egy 27-32"-s monitor pl egy Gigabyte Brix akarmi
    bill is lehet olyan amilyet akarsz, nem amivel eppen szereltek azt az adott notit

    nem vagy megkotve hardverben sem annyira, mert lehet 16GB DDR4 RAM is meg 500GB SSD is melle annelkul, hogy a 4-500k-s gepek kozott kene nezelodni mar, amiben feleslegesen karaj a CPU is, mert sosem lenne kihasznalva a tudasa, de csak azzel elerheto ez
    66k-ert van AOC 2560x1440-s 32"-s IPS LED monitor [link] , DP, HDMI, DVI, DSUB csatikkal, ugyanez 27"-sben par ezerrel kerul kevesebbe, 24" -nekem- mar kicsi :DDD , akkorat en mar nem vennek
    meg ezzel is megallna tokkal-vonoval 240-250k-bol... de lehet meg ennyi ammo sem kene hozza
    abba a regi notiba meg berak egy uj akksit es ha vmiert kell a mobilitas megis, akkor arra az 1-2napra elviszi azt magaval
    meg igy is olcsobb lenne, mint egy uj noti

    ebben is van egy 750GB-s HDD, de 520GB tok ures rajta (nincs felparticinalva sem, egyben az egesz a C meghajto )
    pedig egy 5+ eves gep, es ennyi adat gyult ossze ra a Win10-l egyutt

    a kulso USB3.0-s Maxtor HDD, amire lementettem a geprol is meg a regi telefonjatol minden csaladi, kepet videot stb-t.... 1TB-s
    arra is raugrott egy 60-70GB kb

    az melle minek a gepbe is 750GB tarhely, foleg ha nincs kihasznalva sem?

    az a baj, hogy sokan ugy vesznek gepet, hogy jo nagy viccmesterje legyen,. meg jo sok gigaherces legyen a procija

    anno nagy nehezn tudtam csak meggyozni egy masik emberket regebben, hogy ne a 2GHz-s notit vegye meg a 256MB RAM-l, hanem az 1.6GHz-st az 512MB-l, meg jobban fog jarni
    de jaz ketgigaherces
    ja annyi, halozatrol, csak akksirol hasznalva meg 1.2GHz-n jar mindketto, de a egyikben fele annyi volt a RAM

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák