Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz -NoVa- #27246 üzenetére

    Hát, sajnálom. Akkor a dolog háttere elég tragikus a sportkarrier szempontjából.

    Én most etettem volna meg a fiamat, de durva hisztit rendezett inkább, így most átadtam asszonynak, mert neki van több türelme az ilyen körökre. A lányom még alszik, teljesen kiütötte magát.

    Este megpróbálok forrasztani picit, elő akarom készíteni a Taranis X7-et. Vettem egy Arduino elemtálcát, amiről le kell vágni a dugót, aztán lehet forrasztani rá jó csatit. Aztán lehet mindent beállítani és próbálgatni a modelleket. Az FPV-monitor tartóját máshogy kell felapplikáljam, mivel ezen teljesen máshogy van a nyakpánt konzolja. De két csavarral fel tudom fogatni alighanem.

    Most asszony alighanem letépné a fejemet, ha ilyesmire költenék, de láttam az új Fatshark "olcsó" szemüveget és az beindított pár ingert bennem. Leginkább a "buy now" ingert. Van benne beépített diversity, a kijelző felbontása ugyan pici, de Joshua Bardwell tesztje szerint élesebb képet ad, mint egy meg nem nevezett nagyobb felbontású cucc (HD3 talán). És van hozzá akksitartó és tok is egyből, tehát csak 2 db 18650 cella kell bele és lehet menni ki a mezőre egyből. Mert még antennát is adnak hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák