Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Samott #23974 üzenetére

    A jovo az elofizetos IP TV (vagy a free - de ezzel kapcsolatban ugy vannak aggalyaim).
    Mindenfele BOX es szirszar nelkul. Mindenfele eszkozon (IS).

    Nem hiaba keszulodik erosen az Apple es sok mas nagyhal a piacra lepesre.
    Persze az Apple meg mindig ugy gondolja, kelleni fog a middleware (Apple TV) - pedig egy rendes okosteve mar eleg jo hardvert tartalmaz es tok felesleges egy ujabb 'box'. Egy telefon is eleg mar a fullhd kontent lejatszasahoz.

    Per pilanat elo vagyunk fizetve mindenre amit kb nezhetunk.
    Van egy UPC direct csomag es van egy helyi Siol is.
    Mindketto 200 folotti csatorna szammal.
    HBO ugyan nincs elofizetve - de az nem is erdekel.

    Ezen kivul ugye a muho'dvevo befog parszaz FTA csatornat is, tehat jok vagyunk.
    Jogilag is.

    Sipi:
    En igazazbol nem nezek tevet - nem igazazn erek ra.
    Gyerek es asszony nezi neha, de ok is kapnak ra inkabb a Netflix/Youtube/VOD trion elerheto tartalomra.
    (helyi szolgaltatonal eleg jo VOD gyujtemeny van)

    Szoval magam reszerol inkabb a belenezes a jellemzo. Pl az elobb a Sky Scifi csatornan valamelyik Starwars resz ment. Ezt meg nem lattam (az a resz ahol az oreg hercegno kirepul az urbe es ott felebredve visszanavigalja magat a zsiliphez.... ) Na kb ennyit neztem bele - ki is kapcsoltam.

    Valamelyik IPTV szolgaltato biztosan legalis - csak a sok illegalis kozul nehez lesz megtalalni azt amelyik korrekt. Kezd korvonalazodni mik is lehetnek a gyanus jelek - de eddig nem talaltam ra hogyan valaszthato ki a legalis az illegalisok kozul. Az, hogy 5-10-20-30 Euro havonta igazabol nem szur semmit, a ket elofizetesunk tobb mint 30Euro havonta.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák