Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qnadam

    veterán

    válasz Sipi- #16027 üzenetére

    asszem jó klímás céget választottam, ők azért jóval komolyabb takarítást rendeztek.
    helyesbítek: az első eszköz szerelésére választottam jó céget, a második kb rendben volt, csak basztak oda tenni a kondenzvíz kivezetését, ahova kértem, és amikor szóltam utólag hogy nem erről volt szó, megígérték hogy visszahívnak. azóta is hívnak. úgyhogy karbantartani ők nem fognak jönni.

    [ Szerkesztve ]

    istálló? gazemberség? hupákolás?

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Sipi- #16027 üzenetére

    Linkeltem, nekem milyen van, az 6 literes, Workzone (Einhell végzi idehaza a garit, szerintem eredetileg is valami Einhell lehet). Teljesen jól fúj, és ja, ~1-2 perc, és már megint lehet jó nagyot fújni.
    Ritka, hogy van ez a "csöpp", mert az átlag az a ~25-50 literes, nagytartályos kompresszor, de évente 1-2 alkalommal van az Aldiban. Lidlben vagy tarálynélküli van, vagy atomnagy tartályos, kerekes, ilyesmi van az Aldiban is sűrűn, meg ott van sűrűbben tartály nélküli, hordozható is.
    Én a porpisztoly (sűrített levegős spray palack) helyett vettem, mert ~15-20db ilyen flakon már van annyi, mint ez a kicsi kompresszor, viszont ez sokkal többet tud fújni, meg erőteljesebben is, meg ugye a feltétek végett akár homokot, akár festéket is tudok szórni, de kapható pl. kerékkulcs, meg rezgőcsiszoló, meg akármi is, ami sűrített levegős. Mondjuk homokfúváshoz kéne valami kamraféle, hogy ne menjen mindenfelé IS, meg az ugye újrahasznosítható.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák