Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz -NoVa- #139721 üzenetére

    "a régiekkel elképesztő jókat versenyeztem Hawai útjain, PC-n, kormánnyal, kézi váltóval, random online nép ellen."

    Na, múltkor kockabulin egyik haverom meghallotta a másik nevét és elsápadt az arca, hogy ne már az meg ott és itt? Igen. Na, vigyél oda, mutass be. Felőlem.

    - Helló, tényleg Te vagy a TuccMann?
    - Aha.
    - Lubó vagyok.
    - Hámenjakurvaanyádba, kérsz egy sört?

    Aztán jól jártam, mindegyiktől kaptam sört, mert kiderül, hogy valamikor nagyon a múltban mikor a Quake III kijött, akkor évekig nyomták egymás ellen meg mellett csapatban aprítottak, csak sosem jutott ilyesmi eszükbe, hogy a fotelből fel is lehet állni vagy ennyire elérhető távban vannak.

    "Végtelen sokat tudnak együtt ugrálni random hülye zenére, versenyezni egymással ketten, "
    Raymanes vérnyulas? Megunhatatlan lenne, de évekig nem foglalkoztunk vele. Abban meg az egyensúlypados megoldással is vannak olyan egybites, egyszerű akármik, amiket vakhajnalig lehet csapatni.

    Most karácsonykor vittem a gitárhérót, nekünk annyira még nem jött be és békebeli Donkey Kongát, amin még kicsit gondolkozni kell, de inkább nem, mint igen. Na, itt viszont elég rendesen érződött a TV késleltetése, mert 1-2 kalibrálás után már jobban ment. Azt csak ütni kell, de hát úgy ütöttem ahogy táncolok meg ritmusom van, szóval hagyjuk :-D

    De mikor egy tehenet el kell dobni a nappali közepén, azt akármikor.

Új hozzászólás Aktív témák