Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz qnadam #137238 üzenetére

    Most 7a van, eddig oké. Jó nagy, jóval nehezebb és nagyobb a 4a-nál. A kijelző nekem még 60 fps-en is teljesen jó. Fel lehet rakni 90-re, hogy jobban szkrollozzon (?), de hova szkrollozzak jobban? :Y

    A kamera a 7a-ban egy régebbi cucc, a 7-es (nem a) verzióban valami korábbi csúcs Galaxy kamera van benne nagyobb szenzor pixelekkel. Sötétben az jobb. Elég erős big data post-processzing van a kamerán, szerintem Nova oldalakat tudna zengeni róla, hogy mi történik az algoritmusban olyankor.

    Picit HDR-es a képe, de számomra még nem annyira, hogy okádjak tőle. Pont bejön.

    A SW-támogatás a csúcs, nincs semmiféle bling-bling rajta. Tök alap Android, ami sokak szerinte ronda (????), de én imádom, hogy nincs felesleges interim layer, ami lassítja.

    Google Photos korlátlan elvileg, direktben mennek fel a képek és akármennyi. Ez nálam már önmagában egy feature.

    Én komoly power-user vagyok, megy rajta Gmail, facse, bank, iskolai app, meg fotózok sok kaját, macskát, gyereket, meg asszonyt. Meg autókat. Radart nem, mert az titkos. Autókból is csak nem titkosat, mert ugye titkosat nem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák