Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz -NoVa- #134737 üzenetére

    "Levegőminőség jó? Nem."

    Jobb, mint 200 éve? Hátakkormeg. De ez megint olyan, hogy mit szeretnénk és mennyire? Megint a két végletes túlvariálás megy. Távmunkázni lehet lehet Újszentmargita környékéről is, jó a levegő, évente 1-2 alkalommal max. beköszönök kávézni, de oda is kénytelen vagyok autóval menni. Mert akkor használjuk amikor kell, csak én sem nagyon szoktam erősködni, hogy a másik mit csináljon, mert gondolom ki bírja optimalizálni.

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz -NoVa- #134737 üzenetére

    OK...2019 vegeig mi valosult meg ebbol a csucstanulmanybol ~6 ev alatt, kormanyzati hatszellel egyutt is?
    akkor meg se Covid se ukran haboru nem volt, nem lehet azokra sem hivatkozni

    vagy ugy gondoltak hogy elmeregunk a semmibe egy evtizedig a seggunket vakargatva, aztan a utolso 3-4 evben iszonyuannagyonodabaszunkmajdmindennek?

    epult uj P+R?
    nem
    pedig annal keves egyszerubben kialakithato akarmi lenne

    a tobbi behaluzott barmi?
    az se

    tudod mire jo ez is? kinyomtatni, es gyujtosnak hasznalni
    tele van ilyenekkel a paldas

    --------------

    mukodik perpill egy rendszer, amit az emberek azert alakitottak igy ki maguknak, mert nem volt ra rendszerszintu epkezlab kozponti megoldas
    erre aszondod nem akarnad tultehelni, de igazabol megis azt tenned, mert a BKV meg ugy seggre ulne tole, hogy az a Jupiterrol is latszana

    a levegominoseget ki mondja, hogy nem jo?
    hasbol mondja pistike?
    van szmogriado? meg a paros-paratlan rendszamos majomkodas, vagy akarmi, mint Tarlosnal?
    en nem emlexem ra, hogy lenne
    kozben meg minden masodik sotetzold most akar latvanyosan nagyon megfulladni, azon csodalkozok, hogy meg egy talicskan nem tolnak magukkal oxigenpalackot :DDD
    Tarlosnal miert nem tuntikeztek ugyanezek mindennap ugyanezert?
    akkor meg nem volt megvilagosodva?


    (OMSZ)
    az a 3 also Bp-n belul az a megfelelo, a belsobbek meg a jo/kivalo
    ezert tuntikeznek, meg megy a latvanyos mindmeghalunk sipakolas?

    qrva hitelesek vele...teeenyleg

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák