Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz zetor2000 #108111 üzenetére

    Igen, golfklub volt mindenfélével, ehhez mérték a többi kaja árfekvését is, amiből 6-8 adagot szívesen megettem volna :O

    Másik helyen kértem csirkepörköltet. Nem egészen az volt, amire most gondolsz, de legalább ehető cucc. Tésztákkal is óvatosan kellett lenni, egyedül a burger amivel dűlőre jutottam és működött. És vacsorához jobb kenyeret adtak előételhez, mint reggelire :W

    Később átszoktam arra, hogy a gyárban reggeliebédeztem, mert mondták, hogy van napi X Font keret, aztán ránézésre is bőven belefértem. Lehet itt is a részleteken kellett volna ugrálni, mert egyszer a tizedét sem értem el és közölte a pultos, hogy nincs egyenleg, aztán jónapot, ott álltam, hogy akkor most mi lesz és persze fél nap alatt kikavartuk, csak egyik jó fej recepciós segédet kellett hozzá megtalálni.

    Boba ötlete jó volt, hogy szemben közértben egész jó instant szendvicset lehet kapni, csak estére az is mindig elfogyott. Meg mert biztos csak a kifogásokat keresem és az sem kellemes, ha a gyár nem fizeti. Akkor inkább azt a keretet is eliszom, az hasznos :DD

Új hozzászólás Aktív témák