Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz v.tom #887 üzenetére

    Murini, egy 0.6-os rendszer Amarr területen, az ügynök caldari Q19-es, a jobb küldikért 8100-nál több LP-t kapok (max Connections skillekkel).

    Persze hozzátartozik, hogy 2 accounttal tolom, a Noctis megjelenése előtt egyszerre küldiztem a kettővel (egyik Tengu, másik Ishtar, vagyis arra nem kellett figyelnem), a Noctis óta viszont az egyikkel küldizek (Tengu), a másikkal meg gyűjtöm az anyagot a Noctis-szal párhuzamosan.
    Ha egy accounttal csinálnám, kb harmadával esne a bevételem, legalábbis úgy gondolom.

    (#888) Pörp: az LP rengeteget számít, legalább annyit, hoz, mint maga a küldi. Persze az is hozzátartozik, hogy a missile/tengu/tank skilleim a maxon vannak. Egy könnyű küldi 10 perc, a nehezebbek meg 20-30 perc, és csak a legnehezebbek tartanak 40 percig, ill,. az angel extravaganza 1 óra, ha megcsinálom a bonus pocketet is.

    Egyébként az érintett agent administation típusú, ha jól emlékszem, így időnként ad szállítós küldiket is, de azokat skippelem, ha lehet. Viszont soha nem küld lowsecbe, és kevesen vannak a rendszerben (50-80 között általában).

    Azt is tudni kell, hogy az LP-t mire érdemes átváltani. Jelenleg az egyik legjobb cucc erre a Caldari Navy Ballistic Control System 5 run BPC.

    Még valami. A sok bevételhez hozzájárult az is, hogy mindkét karakteremmel megcsináltam az Amarr meg a Caldari epic arcokat, azok nélkül, sima küldizéssel szerintem a harmadával kevesebb lett volna a bevétel. De ezeket 3 havonta újra lehet csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák