Új hozzászólás Aktív témák

  • v.tom

    őstag

    válasz ollie #876 üzenetére

    Igazad van, rosszul fogalmaztam meg kicsit. Inkább úgy mondom, hogy a sikeres hibajavításokhoz képest gyakran, és sokáig tartanak a leállások.

    Általában engem nem érintenek, mert nem vagyok ilyenkor itthon (most lett vége a vizsgaidőszakomnak, ezért b*szom itthon a rezet a gép előtt :D ), de a fórumon nagyon sok panaszt hallani minden ilyen dt körül, mert a leállások az usa-beli játékosoknak kedveznek, ugyanis az ő "holtidejükre" vannak ütemezve, míg gyk mindenki másnak kellemetlen (bár mi még az abszolút tűrhető kategóriába esünk).
    Olvastam olyan véleményeket, miszerint kéne csinálni bizonyos időnként egyfajta "ciklusváltást", amivel megfordulna a dt és az extended dt időpontja, és nem mindig az usán kívüli játékosok aktív idejéből vonódna le. Némi hátrányba is kerülnek az ilyen gyakori leállásnál - persze ez ritka többnyire - , és ez érthetően magával hozza az elégedetlenséget is.

    Szerk.: A modul személy szerint engem nem érint, mert én nem fúrok, de ha valaki vevő lenne rá, az talán Sidaries.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák