• GAbre és Csavez™ értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    GAbre negatív értékelést adott Csavez™ számára:

    Kommunikáció semmi!
    Beszélgetés helyett,egyből adminhoz fordult.
    ÉS mellé rögtön negatívat is adott,mikor minden rendben volt.
    Ezt szerintem nem kell ecsetelni mit érdemel!
    SZÓVAL AKI VESZ VAGY AD EL NEKI!ANNAK ÜZENEM:ÓVATOSAN!

    Csavez™ negatív értékelést adott GAbre számára:

    Egy játékot árult, de egy idegen embernek a fiókjából kellett aktiválnom a steam fiókomra a játékot, ami akár lopás is lehet, és végeredményben közvetve, de én követtem el. Értékelni szerettem volna, erre visszautasította, és törölte a hirdetést, hát ezért kapja a negatív értékelést.

Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    válasz Csavez™ #5 üzenetére

    Akkor neked még írok valamit:
    Igazad van,az értékeléseim mind ez olvasható,hogy így beszéltem velük:
    Pl.:"Gyors volt és segítőkész, minden rendben ment." stb hasonló,ha végignézed!
    Ezek után javaslom talán kicsit fordulj magadba,és gondolkozz el azon,hogy miben különbözöl te a másik 300 embertől?
    Igen,ők beszéltek,még ha problémájuk is volt!!!
    Ő/te ahogy írod még csak meg se kerestetek,akkor SEM próbáltatok beszélgetni!
    Most jelentsem ezt is,hogy 1 fiókot 1 ember használhat?Te meg most ismered be,hogy 2 ember használja?
    Megsúgom.NEM KÉNE KÉRDÉS NÉLKÜL TÁMADNI!ÉS akkor nem fognak "visszaütni".

    Erről beszélek: FELESLEGES VELED BESZÉLNI!MERT NEM TUDSZ BESZÉLGETNI!
    MENJ BE 1 fórumba kérdezd meg jogos volt-e hiba mentes adásvétel után.Feltételezések alapján/kérdés nélkül negatívat adni,és utána meg itt sírni,hogy a másik is ugyanúgy leírta a már NEM FELTÉTELEZÉSEKEN alapuló szintén negatív véleményt!
    Talán más majd felvilágosít,hogy belásd végre igen,NEM ÍGY KELLETT volna kezdened...

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

Aktív témák