Új hozzászólás Aktív témák

  • bboss61

    csendes tag

    Sziasztok,

    Az alábbiakban lenne szükségem segítségre:

    Szeretném megoldani hogy a számítógépem illetve a TV-m hangját elfogadható minőségben küldhessem az 1db 2.1es hangfalakra illetve a 2db vezeték nélküli fülesre.
    Fontos hogy az eszközök egymástól függetlenül is szóljanak, csak pc, csak tv.
    Esetleg egy átkapcsolással válthatnék.

    Jelenleg úgy van megoldva:
    PC videokártyából HDMI-n megy a hang és a kép a TV-be.
    Innen a TV fejhallgató kimenetén jön a hang elosztva a 2 fülesbe és a hangfalakba.
    Ezzel a kombóval elég doboz hangja van, a mély hangok szétesnek, zörögnek.
    Közvetlen PC-ről tökéletesen szól mint a hangfal mint a fülesek. (az én elvárásaimhoz képest)
    Szerintem a szűk keresztmetszet vagy a HDMI vagy a tv headphone out csatija.

    Én arra gondoltam hogy valami erősítő féleségbe befutna a PC hangkártyából a Jack-en keresztül és a TV Optikai kimenetén keresztül a hang. Majd innen pumpálnám tovább a hangfalakba, fülesekbe.

    A gond hogy, nem nagyon vagyok otthon az audió világában így nem tudom milyen eszközökkel lehetne ezt össze hozni. Tescoba vizsgálgattam a házimozik, hifik hátulját, hát nem lettem okosabb. :)
    Nem vagyok white fülű, nem kell drága Bower hangzás, csak ne zörögve szóljanak a youtube videók, videójátékok.
    Tudnátok ajánlani egy eszközt amivel ezt össze gyúrhatnám?

    A PC-n van:
    1 x HDMI (videókártya)
    2 x Jack OUT (hangkártya)
    2 x Jack IN (hangkártya)

    A TV-n:
    2 x HDMI
    2x Piros, 1x fehér, 1x kék, 1x zöld/sárga RCA
    1x Digit Optical OUT
    1x Jack headphone out

    Hangfal csatlakozása: 1db Jack
    Vezeték nélküli fülesek csatlakozása: 1-1 Jack, vagy 1-1 Piros és Fehér RCA

    Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák