Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz AtHoS #8195 üzenetére

    A játékbérlés, ha minden igaz. Én azért aggódom, mert megeshet, hogy a mi országunkban ez nem lesz elérhető...

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • cskamacska

    addikt

    válasz AtHoS #8195 üzenetére

    Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy az európai Direct2Drive-nak lőttek. :( Legalábbis a netes morcogásokból erre lehet következtetni.
    A rossz nyelvek szerint a Gamefly még durvábban amerika központú mint a Gamestop, nincs Paypal, nem fogadnak el csak amerikai kártyát, és szinte biztos hogy a játékbérlés sem megy majd csak ott. Az sem biztos hogy a D2D európai játékterjesztési jogait megtartják-e egyáltalán.
    Az meg kész komédia hogy le kell tölteni a játékokat, hátha utána nem lesznek elérhetőek. Ez gyakorlaitlag azt jelenti, hogy bezár a D2D, és egy új webshop a régi előfizetőit pár ingyen játékkal átcsalogatja. :((( Azért a Impulse-GameStop váltás lényegesen elegánsabban bonyolódott le. :U

    De amit nem értek, hogy ezt mégis hogy gondolták a Gamefly-os corporate k@cs@g@k? :F
    Online játékvásárlásnál gyakorlatilag nem megvásároljuk, hanem kibéreljük a játékot, és a birtoklást a hosszú távú elérhetőség biztosítja. Azaz bármikor bárhova letölthetem újra, mert az enyém. Igen, akár 10 év múlva is.
    Namost a D2D-Gamefly váltásnál nem csak egy névcsere történik, nem egy plusz klienst kap az ember, és főleg a változás nem lassan szépen adagolva történik(mint ahogy az Impulsenál), hanem egyik napról a másikra bezárják az ember szeretett(vagy nem szeretett :) ) online boltját, és vascsizmával áttúrják egy másik boltba, úgy, hogy az eddig megvett tartalmai vagy elérhetőek lesznek később, vagy nem. :W
    És mi lesz így a bizalommal? Hogy megveszem az 50 eurós játékot abban a hiszemben, hogy már rég elfeledkezek róla, mégis még mindig elérhetném, ha akarnám? Mégis ki fog egy olyan boltból venni valamit, amit már egyszer eladtak és bezártak, és ki tudja hogy pár hónap múlva nem fog-e ez megismétlődni? :U

    Nekem speciel mindegy, volt Direct2Drive-on egy Iron Grip Warlordom ami már több hónapja nem működik, mert már a fejlesztők is lemondtak róla, meg nemrég vettem egy Crysis 2-t, amit azonnal be is regeltem Origin-be(csöbörből vödörbe.. :DDD ), szóval tőlem úgy kúrják át magukat, ahogy jólesik. :R

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák