Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    First mountainbike ride vasárnap. Slick gumival annyira nem élveztem a 3 fokot. De azt a szerpentint érezni kell, nemleírni. :) Formán kívül vagyok, de azért kiskónuszon szépen felmentem. Barátocskámat figyelmeztettem, hogy 3 km kemény lesz. Szerintem tök jól tartotta magát, bár égtek a lábai, sokszor meg kellett állnia. Ráadásul eddig sosem tekert hegyekben. :Y
    Nem tudom mi van ezzel a kerékpárúttal, de engem nem szeret. Már megint defektem volt, igaz most kicsit távolabb... De ez nem árnyékolta be a napot.

    A zöld tó közelében:

    Hááát:

    Ma megvolt az első levegőtisztaság-óra. Kicsit kalandos volt megtalálni, mert nem volt elérhető a rendszer, és nem tudtam megnézni a termet. Kis ügyeskedéssel sikerült. Nem rossz, szerencsére a szakszavak nagy része megegyezik a magyarral. Érdekes kerékpárral menni egyetemre. Elfelejtettem zárat vinni, de valahogy annyira nem is aggódtam amiatt, hogy a bringámat meglovasítják. Mondjuk itt ez a sáros, ütött-kopott drótszamár csak nekem jelent kincset.

    Tetszik az, hogy minden hallgatónak van saját email-címe, és hogy hetente körüzenetet küldenek az aktuális programokról. Ez tök praktikus, otthon vadászni kell az ilyen eseményeket/rendezvényeket, itt meg az ember szájába adják.

Aktív témák