Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    Tegnap Gösser brewery kirándulás volt. Nem rossz hely meg kell hagyni. Az egyik kisfilmet németül vetítették. Elsőre fel sem tűnt, szerintem 90%-a az embereknek azt sem tudta eszik-e vagy isszák. ;] A túra végén korlátlan sörfogyasztás volt. Nem kóstoltam még Kräutert, és hát határozottan mondhatom, hogy finom. A normális sörök közül valami natur... akármi jött be, nem találom a pontos nevét. Természetesen végigmentem a soron, egyedül a barnát hagytam ki.

    Kis nyakgyakorlattal látható a szuvenírem (sörnyitó) is:

    Mivel nem kellett korán felkelni másnap, továbbmentem a srácokkal a főtérre. Hát nem mondom azt, hogy jó döntés volt, de ezt a zenét kocsmában hallani nem kis dolog (számomra). [link] El kell mennem a júniusi koncertjükre. Egyébként 3 € volt a sör... A student-változat... Vágják le a kezem, ha magamnak ennyiért veszek. :D Munka mellett esetleg, de a mostani naplopó állapotban biztos nem. Pláne úgy, hogy literszám állnak (avagy fekszenek, mikor hogy) a polcon az innivalók.

    Mai nap éreztem először, hogy nem okoz gondot az angol beszéd. Kezd ráállni az agyam a nyelvre.

    Visszamenőleg pár érdekesség:
    -Az oroszoknál a csapvíz nem iható, szűrni kell ivás előtt. Furcsa volt az oroszoknak, hogy csak úgy megihatják a csapból folyó vizet.
    -Átaludtam egy tűzriadót. Állítólag nagyon hangos volt... De nem csak én voltam így vele.
    -Anatoli szerint egy hero (hős) vagyok, hogy megtanultam angolul tanári segítség nélkül.
    -Van szibériából származó ismerősöm.

Aktív témák