Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whito

    csendes tag

    válasz radi8tor #4171 üzenetére

    "Nekem egy ASUS EAH4350 SILENT/DI/512MD2 van. Ennek is van natív HDMI kimenete, UVD2-es és ráadásul zajmentes. (enterNET-nél lehet kapni)
    Zalman hűtést szerintem arra a low profile kártyára nem lehet rátenni, csak a hűtő fűrészelésével."

    Közben megtaláltam ennek a nagyobb testvérét (4550) szintén passzív hűtéssel: GIGABYTE GV-R455D3-512I.
    Most ebben gondolkodom illetve ennek a teljes elhagyásával, ha végül olyan alaplap mellett döntök amelyben van HDMIs VGA HW gyorsítással (ami MKV alatt is működésre bírható).

    "Arra készülj fel, hogy nem tudja levenni a CPU-ról a terhelést 100%-ban csak megfelelő szoftverrel (Media Player Classic (v MPC-HomeCinema)),"

    Ezt az MKV dekódolásra érted, ugye? Minden egyébre ha jól tudom megoldott és támogatott a teljes HW gyorsítás minden ismertebb SW alatt.

    "Ja és még valami. Volt már RAID0-ád? Nekem volt és az igaz, hogy gyors, de a HDD-k sokkal hangosabban kalapálnak benne (egyszer az egyikre ír, egyszer a másikra). Ezt sem ajánlanám a zajmentes configba."

    Ettől én is félek, ezért mindenképpen beleteszem a silentdrive-ot és ezért veszek 2.5" vinyot. Majd letesztelem, hogy mennyire hangos és ha nagyon, akkor külön használom őket.

Új hozzászólás Aktív témák