Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drdr

    senior tag

    válasz Tomix24 #12189 üzenetére

    Corel.WinDVD.Pro.v11
    Arcsoft TotalMedia Theatre 5
    Ezeket még ki lehet próbálni, 3D-re alkalmasak, sőt a HD hangokkal is elbírnak.

    Power DVD 12 - A legújjabb verziót keresd(kalóz vonal), mert az az előtti verziókra pont az általad leírtak jellemzőek(akadás,egyéb bugok).

    Splash - HD hang igen, Half 3D igen , Full3D nem támogatott.
    Media Player Home Cinema - Full SBS 3D ment vele, HD hang nem(de beállítás kérdése)

    Amiket próbáltam már:

    - Arcsoft TotalMedia Theatre 5: full SBS-nél nem voltkép, hang átment, nem találtam beállítást sem ami egyértelmű lett volna, hogy frame-packedben tolja ki...

    - Splash: mint ahogy írtad, Full SBS nem megy...

    - Bino: beállítottam, hogy Left/right a bemenet, a kimenet HDMI 1.4 frame-packed, de semmi, továbbra is két kis kép egymás mellett.. hang sem volt, jó, az egész használhatatlanul szaggatott

    - Power DVD 12, még a legjobb az összes közül, ez megcsinálja a frame-packed 3D-t, hang is ok. kezelése macerás (legalábbis xbmc-hez képes). Elég lassan nyitja meg a videókat, főleg a Full SBS-t,de legnagyobb bajom vele, hogy beszaggat, nem megakad, hanem mintha nem 24 FPs lenne hanem csak 15 Fps. (Ezért gondoltam korábban, hogy a proci kevés...) Neked megy Full sbs hibátlanul?

    - Corel Win DVD: a feature lista alapján ígéretes, kifogom próbálni ezt is
    - volt még vmi kínai csoda is, nevére nem emlékszem, de szörnyű volt.

    Eddig mindet próbáltam rendszergazdaként (elevated privileges) is futtatni, és egyes példányok (Bino, de a PDVD is a hangra) csak akkor fogadták el a beállításokat...

    Összeségében, szaggatás nélkül a "nyers" full sbs-t az xbmc és a power dvd játsza le (két frame egymás mellett, ezzel kezdem mindiga tesztet, ha ez nem akad, van esély a frame packedre is). Reménykedem a corel-ben...

Új hozzászólás Aktív témák