Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz 42861 #38412 üzenetére

    Köszi a választ!
    Eddig lazán élvezem ezt új felfedezésdit. Tényleg egyáltalán nem unalmas már felfedezni az összes bolygót is minden rendszerben és még gyors is. :)
    Tovább megyek a galaxis "déli" szélére, aztán így szélén, The abyss-en haladva elérem BP-ot.
    ------
    Amúgy felfedeztem hogy a repair limpettek még a saját hajónk hullját is megjavítják!
    De... sajna döntenem kellett tényleg vigyem-e, mert akkor valami be kellene áldoznom. :/
    jelenlegi Phantom fitt. Inara link
    Mert ugye Repair limpet mellé kellene egy cargo rack is. Vagy le kellett mondanom a DSS-ről és a 3. AFMU-ről, vagy SRV-ről, vagy a 2 AFMU-ről. Vagy a plusz +10,5 Ly-ről. (ami igencsak hátrányos ha galaxis szélén szeretnék menni.) Hát mindegyik kompromisszummal jár... :O
    Az egyetlen igazi hajó amibe tényleg MINDEN befér az a Anakonda. :U
    Ne vigyem inkább a condát és mondjak le az új hajóról? Ehh... ha lenne még CSAK EGY plusz modulhelye a Phantomnak... de nehéz döntés volt. :O Inkább elengedtem a repair limpetet és elindultam....

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák