Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    válasz cinemazealot #38253 üzenetére

    Nekem erről a sok rammerkedésről ez ugrott be:
    [link]
    Egyébként az aszteroszucidkodást átérzi az, akinek már valaha mondta az asszony játék közben, hogy "drágám, ezt vagyazt megkéne már csinálni, egy hete kérem..." :D

  • orientcx

    őstag

    válasz cinemazealot #38253 üzenetére

    "annak az aszteroidának a lefejelését nem tudtam hova tenni"

    Arra egyszerű a magyarázat, két dologból adódott össze. Egyrészt elfelejtettem "game" módba kapcsolni a monitort, ami nálam alapból "scenery" állásban szokott lenni. Ez ugye valamivel melegebb, ámde jóval sötétebb tónusú képet ad, ráadásul az ominózus esetnél az adott HazRES is árnyékban volt. Emiatt én azt az asztit kb 23 centiméter távolságból vehettem volna észre, de valójában akkor sem, mert abban a pillanatban épp rövidke társadalmi életet éltem. Ha a szem nem a monitoron van, viszont a kéz a hotas-on, az igen rossz kombináció.:K Ugyanis ilyenkor már csak úgy rutinból is vakon nyomom a teli boost-ot, ahogy szoktam. Akár 23 cm-el az aszti előtt is(ezt nevezi a szakirodalom "Fed bugris szindrómának") :B .

    Ezt a nagytakarítás dumát csak úgy poénból biggyesztettem oda. Az ilyesmit soha nem közlik velem előre, mert tudják, hogy még aznap éjjel leköltözöm az Emke aluljáróba, és akkor engem egy hétig nem látnak(rutinos családban az ilyesmi úgy történik, hogy az illető hazaér, kattan mögötte a zár, és mire leveszi a kabátját, már azon kapja magát, hogy egy porszívó csövet szorongat a kezében) :U
    Összefoglalva, ahogy a videóban is mondtam: Egy Fed bugris elől vagy az onion head-et dugjátok el, vagy a slusszkulcsot. :D

    42861 - "Egy állat vagy!"

    De még mekkora! 4 év alatt csak alig 1 év 3 óra 1 perc? Majd 3 évet elherdáltam! :)

    Submarine - (I)"Szörnyeteg"(/I)

    Szörnyeteg? Hisz láthattátok, én minden ügyfélhez házhoz megyek, és minden ügykezelés előtt mindenhova illedelmesen (be)kopogok. Ilyet mondani a hónap dolgozójának! :((( ;)

    Cooper911 - A Fed vitézek ilyeneket csak a kocsmában mondanak, de ott is előbb alaposan körülnéznek, hogy nem akkor lépett-e be az asszony, hogy hazazavarja ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák