Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Flynth #23761 üzenetére

    Akkor tisztázzunk egy-két dolgot.
    1., Nem "sírtam", csak a magam szempontjait írtam le, külön hangsúlyozva, hogy ez csak egy vélemény, és tudom, velem ellentétben ezek az újítások sokaknak tetszenek.
    2., Én nem "bujkálok" soloban, egyszerűen csak nem motivál, hogy megmutassam mit tudok, nem vonz, hogy más játékosokat lenyomjak.(nem azért, mert ez valami bűnös dolog lenne, hanem én egyszerűen csak simán szórakozni akarok, nincs adrenalin hiányom) Biztos lenne sok olyan játékos, aki rosszul járna, és nyilván sokan, akik alaposan megkergetnének. De talán még Fed szájhősnek sem kell ahhoz lennem, hogy bátran állíthassam, ennyi tapasztalattal, és tudással nem lenne különösebb félnivalóm openben sem. De pusztán azért, hogy ezt bizonygassam, nem fogok "openezni". Aki nem hiszi, járjon utána(már ha nincs jobb dolga) :K
    -
    "Azert tunik neked unalmasnak, mert amit az NPC muvel, az szinte 90% PVP taktika"
    -
    Ez a mondat lefordítva annyit tesz, hogy "miért nem játszol PvP-t, ott mindenki ezt az unalmas taktikát alkalmazza." :D
    Hát te aztán tudsz érvelni a PvP mellett. :D (az égre kérlek, ezt a részt végképp ne vedd komolyan)
    Mindenesetre nekem tök mindegy, hogy miért unalmas, a lényeg hogy unalmas, és továbbra sincs kedvem percekig fogócskázni egy dögléggyel. Nyílegyenesen futni valaki után UNCSI!!!
    -
    "A cuccokat ott is lehet hagyni"
    -
    Kétségtelen, de ha az ember fejlesztgetni akar ezt-azt, akkor meg mégsem lehet otthagyni. Vagy szerinted a hölgy az éles játékban is örök életében be fogja érni egy halvacsorával? (Hát persze hacsak nincs egy nagylétszámú fóka-és pingvin tenyészete :) )
    -
    " a boostolt fegyo mogott meg van 2-3 honap farm"
    -
    Ugye csak viccelsz? Most akkor valaki vagy aljasul "előbétázott", vagy tudtomon kívüli naptárreform került bevezetésre, és máj 5. óta már hónapok teltek el. Mert remélem nem az eddigi Horizons-os tuning lehetőségekre céloztál. Ez utóbbit a metal alloy rugby alkalmával összegyűjtött anyagokkal kipróbáltam, és igaz, hogy csak érzésre, de arra a következtetésre jutottam, hogy a durvábbik fokozatra, asszem 130%-ra upgradelt cucc sem mutat látványos eredményt, ráadásul ezen a módon igen korlátozott mennyiséget lehet előállítani(bár ezen javítani fog valamit a 600 darabosra bővített "ásványtár". Sztem pcnet szaktárs sokkal inkább egy friss, mérnöki fejlesztéssel szembesült. Az ezzel kapcsolatos véleményemet meg nem ismétlem meg, megtalálható a (#23757) orientcx kommentemben.
    -
    Összefoglalva én nem sírok, nem követelek semmit, egyszerűen csak elmondtam a véleményem(ami mellesleg inkább csak amolyan "első látásra" vélemény). Mindazonáltal tisztában vagyok azzal, hogy az ED nem nekem, hanem sokunknak készült, és az én ízlésem sokszor eltér a többségével, márpedig nyilván az utóbbi a mérvadó.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Flynth #23761 üzenetére

    Az mit jelent, hogy újra olyan ostoba, mint volt? Csak mert én abban bíztam, hogy az egy helyben forgó hajók végre megszűnnek.

Új hozzászólás Aktív témák