Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz dances #12976 üzenetére

    C8-as lámpa illetve a töltő első osztályú lesz. Viszont lehet hogy más akksit kellene választani nehogy túl hosszú legyen, és ne tudjad a lámpa végét teljesen rátekerni. Bár akkor sincs gond ha nem tudod teljesen rátekerni..

    Helyette én ezt választanám a C8-hoz. katt Vagy ha mindenképp jó minőségű akksit szeretnél vásárolni, és nem sajnálod rá a pénzt akkor Keeppower 3400mAh Hosszra kb annyi mint a Trustfire.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

  • Laci4

    senior tag

    válasz dances #12976 üzenetére

    Nekem van egy ilyen convoy c8-am. Igaz, nekem az első ilyen komolyabb lámpám, egy police "50w" zoomos után, de azt mondom, nagyon pöpec egy lámpa. Nem túl nagy, meglepően erős fénnyel.. távolra is visz, közelre is lehet használni, bár van hogy max. fény közelre sok, mert vakít!
    Szobában pl. gyertyába rakva (mennyezetre világít majdhogynem elég szoba világításnak :D)
    Ugyan csak a police-hoz tudom hasonlítani, de jó a kidolgozása, öröm kézbe venni..

    a drivert imádom benne a legjobban!
    Memóriás: ahol kikapcsolod, ha nem egyből kapcsolod vissza(akkor vált a következőre) hanem x másodperc múlva, akkor megjegyzi a kikapcsolt fokozatot.

    3 és 5 módos csoport közötti váltás. bekapcsolod odaváltasz a low fokozatba, vársz kb. 5másodpercet, villant egyet, ekkor kell "kapcsolni egyet" nem vált fokozatot, de innen kezdve másik modban megy.
    Visszaváltás ugyanez.

    Ugyanakkor saját magad is tudod variálni fixen a drivert, bár nem próbáltam..
    Nyákon vannak kis forrasztható csillagok, és azok ill. a testpont (körgyűrű) összekötésével tudsz még egyedi módokat beállítani.

    Lemerülés jelzés: ez is nagyon jó funkció benne!
    Ahogy lemerül az akku 2,9-3V környékére, lekapcsol low fokozatba, és kb. másodpercenként villog egyet-egyet...
    Ha ilyenkor módot váltasz, engedi felkapcsolni, de ahogy újra leesik a fesz, újra low+villogás.. (jobb akkor lowba bekapcsolni, úgy még valószínűleg ki lehet húzni kicsit, akku károsodás nélkül...)

    Jah.. és szinte végig próbálja, tudja tartani a fényerőt.. a vége felé lehet látni, hogy max. és mid között már nincs akkora különbség, de még úgy is király a fénye!
    Nagyon nem bántam meg, hogy rászántam magam, és megvettem!
    Igaz, mondom mindezt úgy, hogy csak a police volt eddig...

    Videó

    Egyetlen "hibája" akad, nagyon ritkán közepes fokozaton lehet hallani a drivert (zúgni)
    Bár bevallom, mostanában nem hallottam. (mintha bizonyos akkukkal csinálta volna, másikkal nem....lehet az akku belső ellenállása is közrejátszik)
    Amikor hallani lehetett, azt is csak úgy, ha közel van a füledhez.

    Bevallom, a fent linkelt bang akármi oldali majd 9 dodos c8-ason elgondolkodtam, vajon milyen lehet.
    Viszont a drivere valószínűleg nincs ilyen szuper mint a convoy-é, és az hiányozna..
    Tudom, 4 dollárból megvan, ki lehet cserélni, de akkor már lehet inkább egy újabb convoy, aminek biztos(abb) a minősége...

    Még majd valami jobbfajta 50x lámpát akarok megnézni, vagy annak megfelelő convoy-t barátosnémnak bicajra..
    Most a police van fent... az helyett... :U

Új hozzászólás Aktív témák