Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz sanzi89 #8302 üzenetére

    Bizony, ugyanígy jártam :K Igaz, nem Hikokival, hanem Makitával. Jól bevásároltam Makita fafúrókból. Mondom jó márka (bár gyanúsan olcsók voltak a fúrószárak), de hát ugye mi baj lehet...Utána felvilágosítottak ebben a topicban, hogy a Makita kiegészítők nem feltétlenül jók. Hát nagy része úgy üt, hogy szinte használhatatlan. A Tesco gazdaságos készletem fényévekkel jobb nála, pedig az tényleg xar. A HSS Co viszont a Makiból is király, inkább azt használom fa fúrásra, még a furat is sokkal szebb, és érdekes módon a túloldalt sem szakítja annyira.
    Több márkát javasoltak itt, köztük az Abraborot. Van is ilyen 35-ös forstner fúróm, és tényleg király. Viszont a minap kellett egy 25-ös lapfúró. Elmentem oda, ahol anno az Abraborot vettem. Volt is ilyen lapfúró, nem csak készletben, ráadásul Abraboro. Egy ezresbe fájt. Aztán jött a megdöbbenés: ez is üt! De nem kicsit :Y . Ellenben viszi a fát remekül, ezért maradhatott. A fúróm meg rezonál tőle, annyira üt. Úgyhogy fogalmam sincs, mit veszek legközelebb, elég elkeserítő tapasztalatok ezek :(

Új hozzászólás Aktív témák