Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Ck. #614 üzenetére

    Na varj, toltooszlop nincs type-I, de van ketfele type-II. [Pontosabban en me'g csak magan fali toltot lattam kabel vegen type-I apaval, itthonra ilyen van, de szerintem ez sose volt alapterv koztoltesre.]
    Az elso, hogy type-II aljzat van benne. Akkor hurra, a kozteri tolteshez kapott kabeled egyik vege ezert type-II, a masik type-I, problem solved.
    A masik, hogy gyorstoltoltos, gondolom arrol beszelsz, amibol log a type-II apa vegzodesu kabel. Na ehhez a sima type-I -> type II kabeled, ugymond hosszabbitva, nem lesz alkalmas! Szivtunk vele tavaly Berlinben tobb helyen, mire kiderult. De van olyan partiz cm-es kabel, amelyik a ugy alakitja at type-I-re, hogy kepes tolteni. Muszaki tartalmat passz, valahol van linkem ra (itthoni gondolom nem erdekel, de aliexpress-es is, ha kell megnezem).
    [Azt hiszem fizikailag is megkulonboztetheto azzal, hogy mekkora a bedughato resz melysege: a kozteri toltokabeled kisebb melysegig megy bele, mint az atalakito, es ez direkt, nem csak a fizikai akadaly van - ertsd, nem tudja reteszelni -, hanem a kommunikacio is ugy tudom kulonbozik, ezert kell a roviden is viszonylag draga kozdarab.]
    Ja termeszetesen megfelelo kozdarabbal teljesen normalisan toltheted.

    Leaf? Na de hova tunt a Mercedes?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák