Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    És azt a rengeteg időt, amit az ember elbasz ezeken a platformokon leginkább arra fordítja, hogy jelentgeti a javaslatokat, mint kéretlen tartalom. Taps. Meg pörgeti át a nyomorult reklámokat. Minden második poszt egy reklám. Gyönyörű. Olyan szinten elkurvult ez a világ, hogy arra nincsen szó.:( Oké, ezt az ember lehet, hogy bírja egy ideig, de a végén a kukában fogja végezni a dolog, mert besokall, legalábbis én így érzem magam.:R Havonta egyszer benézek az Instára (a párom kedvéért), így ott nem tudom, hogy mennyire súlyos, de amit a FB hírfolyammal műveltek az botrány. Amit mindig felhoznak, hogy ismerősökkel való történések miatt vannak (még) fent, meg a tematikus csoportok (amibe szakmai hozzászólók mellett persze retardáltak is vannak), és lehet ezt "jól" használni bizonyára így igaz, csak sajnos az értelmes(ebb) tartalom mára már teljesen ki van szorítva a "javaslatokkal", meg reklámokkal. Hihetetlen AI kell hozzá, hogy felfogja hagyjál békén? És akkor egyesével tiltod, de mivel kibaszott intelligens, nem érti, hogy nem az éppen feldobott random profilokkal van baj (azt se tudom, kicsodák, micsodák), hanem folyamatosan ugyanazt a tartalmat okádják, mint az előző harminc: AI meg a faxom.:D Ha lájkolsz csak egy macskás képet, mert az a konkrét macska egy barátságos jószág, onnantól be vagy skatulyázva macskabuzinak, és ömlik az arcodba. Vicces, meg aranyos? Nézzed! Nézze a halál.:DD Mémek, meg humorosnak gondolt képregények. Ezek mennek. Természetesen angolul. Történetesen tudok angolul, de elképzelem, hogy ezt elkezdi önteni olyannak is, aki nem tud, és csak néz, hogy ez mi akar lenni. A legtöbbször persze én is nézek, mert nem értem, nem ezt kértem. ("Hogy tehetett ilyet velem ez az élet?")

    A hír címe pontosítva: elárasztja a szar...:C

Új hozzászólás Aktív témák